Parasole plażowe okrągłe

parasol reklamowy
Parasole reklamowe okrągłe wykonujemy w pięciu formatach by klient miał wybór jak dużego nośnika reklamy potrzebuje. Nadruk na parasolach drukowany jest w pełnej kolorystyce aby wiernie odtworzyć projekty naszych klientów. Stelaże parasoli plażowych zostały wykonane z aluminium co umożliwia łatwy i szybki transport parasoli.

W naszej ofercie można znaleźć dwa typy parasoli okrągłe lub kwadratowe oby dwa typy parasoli reklamowych nadadzą się by umilić czas swoim klientom przy kawiarniach , barach , restauracjach lub po prostu na plaży a ponadto pozwala dobrze się reklamować i być zauważalnym.

Dzięki dużej powierzchni reklamowej możemy przekazac większą ilość informacji. Parasol szczególnie przyciąga uwagę klientów podczas deszczu lub upałów gdy doskwiera słońce.

Poszycie parasoli plażowych firmy REAKCJA zostało wykonane w 100% Poliester.
Łatwy montaż parasoli plażowych bez użycia jakichkolwiek specjalistycznych narzędzi umożliwia by jedna osoba była w stanie złożyć i rozłożyć parasol.

Parasol reklamowy firmy REAKCJA to nie tylko miejsce na Twoją reklamę ale również produkt który da schronienie przed deszczem jak również przed słońcem w upalny dzień.
Oferujemy trwały i profesjonalny nadruk

Parasole reklamowe z dowolnym nadrukiem wykonujemy już od jednej sztuki.

parasol plazowy

author

Lekko, łatwo i ładnie

W przypadku parasoli reklamowych główny nacisk położyliśmy na to aby była to forma reklamy łatwa do rozstawienia, złożenia i transportu.